launchora_img

Illustration by @luciesalgado

تورها

Info

تورها راهی عالی برای کشف جهان و غوطه ور شدن در فرهنگ های جدید هستند. مقاصد بی شماری برای انتخاب وجود دارد که هر کدام جذابیت ها و جاذبه های منحصر به فرد خود را دارند. از شگفتی های باستانی چین گرفته تا خیابان های پر جنب و جوش تایلند، معماری باشکوه روسیه تا شهرهای شلوغ هند، زرق و برق و زرق و برق دبی تا مناظر دیدنی آنتالیا، برای هر نوع مسافری چیزی وجود دارد.

بیایید با چین، یکی از قدیمی ترین تمدن های جهان شروع کنیم. تور به این کشور جذاب ترکیبی از تاریخ، فرهنگ و مناظر خیره کننده را ارائه می دهد. از دیوار بزرگ چین، یکی از عجایب هفتگانه جهان دیدن کنید و از ساخت این شگفتی ساخته دست بشر قدردانی کنید. خیابان های شلوغ پکن را که دارای میراث و مدرنیته غنی هستند، تجربه کنید. تور چین گروهی بدون امتحان کردن غذاهای لذیذ محلی و گم شدن در بازارهای رنگارنگ ناقص است.

تایلند که به سرزمین لبخندها معروف است، برای هر مسافری که به دنبال ترکیبی از ماجراجویی و آرامش است، باید از آن بازدید کرد. از پایتخت شلوغ بانکوک گرفته تا سواحل آرام پوکت، چیزی برای همه وجود دارد. گشتی در کاخ بزرگ، محل اقامت سابق خانواده سلطنتی داشته باشید و معماری پیچیده را تحسین کنید. جزایر فی فی برای جویندگان ماجراجویی، بهشتی برای غواصی و غواصی است. روز خود را با یک ماساژ سنتی تایلندی به پایان برسانید و از غذاهای خوشمزه خیابانی لذت ببرید.

تور مسکو سنت پترزبورگ مانند بازگشت به زمان به دوران تزارها است. شهرهای نمادین مسکو و سنت پترزبورگ نمایشی باشکوه از هنر، تاریخ و فرهنگ را ارائه می دهند. از میدان سرخ در مسکو دیدن کنید و از کلیسای جامع سنت باسیل با گنبد پیازی معروف دیدن کنید. در خیابان نوسکی در سن پترزبورگ قدم بزنید و مجذوب کاخ زمستانی باشکوه شوید. بازدید از موزه مشهور جهانی هرمیتاژ برای هر هنردوستی ضروری است.

برای کسانی که به دنبال یک تجربه معنوی هستند، قیمت تور هند را ناامید نخواهد کرد. از تاج محل نمادین در آگرا گرفته تا خیابان های پر جنب و جوش دهلی، این کشور جشنی برای حواس است. گشتی در قلعه ها و کاخ های باشکوه راجستان داشته باشید یا شاهد مراسم رودخانه گنگ در بنارس باشید. هند همچنین انواع مختلفی از غذاها، از غذاهای تند خیابانی گرفته تا ضیافت‌های سلطنتی را ارائه می‌دهد که آن را به بهشت ​​عاشقان غذا تبدیل می‌کند.

دبی، گوهر خاورمیانه، مقصدی محبوب برای تورهای لوکس است. این شهر دارای آسمان‌خراش‌های سر به فلک کشیده، مراکز خرید فوق‌العاده، و جاذبه‌های در سطح جهانی مانند برج خلیفه و نخل جمیرا است. قیمت تور دبی بدون سافاری در صحرا ناقص است، جایی که می توانید تپه شنی و فعالیت های سنتی اماراتی را تجربه کنید. روز خود را با یک سفر دریایی شام با کشتی در امتداد مارینا خیره کننده دبی به پایان برسانید.

در نهایت، قیمت تور آنتالیا در ترکیه برای کسانی که به دنبال ترکیبی از آرامش و ماجراجویی هستند، ایده آل است. این شهر ساحلی به خاطر سواحل زیبا، خرابه های باستانی و مناظر دیدنی شهرت دارد. در شهر تاریخی Kaleici گردش کنید و در خیابان های جذابی که خانه های عثمانی ردیف شده اند، بگردید. برای برخی از فعالیت‌های پمپاژ آدرنالین، پاراگلایدر روی آب‌های آبی فیروزه‌ای یا دوچرخه‌سواری با چهارچرخ را در میان کوه‌های توروس امتحان کنید.

در پایان، تورها به مقاصد مختلف تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را ارائه می‌دهند و به شما این امکان را می‌دهند که از کارهای روزمره خود استراحت کرده و مکان‌های جدید را کشف کنید. بنابراین، چمدان های خود را ببندید و اجازه دهید ماجراجویی ها شروع شوند.


Be the first to recommend this story!
launchora_img

Stay connected to your stories

تورها

20 Launches

Part of the Society collection

Published on March 13, 2024

Recommended By

(0)

  WHAT'S THIS STORY ABOUT?

  Characters left :

  Category

  • Life
   Love
   Poetry
   Happenings
   Mystery
   MyPlotTwist
   Culture
   Art
   Politics
   Letters To Juliet
   Society
   Universe
   Self-Help
   Modern Romance
   Fantasy
   Humor
   Something Else
   Adventure
   Commentary
   Confessions
   Crime
   Dark Fantasy
   Dear Diary
   Dear Mom
   Dreams
   Episodic/Serial
   Fan Fiction
   Flash Fiction
   Ideas
   Musings
   Parenting
   Play
   Screenplay
   Self-biography
   Songwriting
   Spirituality
   Travelogue
   Young Adult
   Science Fiction
   Children's Story
   Sci-Fantasy
   Poetry Wars
   Sponsored
   Horror
  Cancel

  You can edit published STORIES

  Language

  Delete Opinion

  Delete Reply

  Report Content


  Are you sure you want to report this content?  Report Content


  This content has been reported as inappropriate. Our team will look into it ASAP. Thank You!  By signing up you agree to Launchora's Terms & Policies.

  By signing up you agree to Launchora's Terms & Policies.