launchora_img

Taśmy do szlifierek

Info

Proponujemy najlepsze rozwiązania dla zakładów produkcyjnych

Transport technologiczny stanowi cały proces związany z przemieszczaniem ładunków w cyklu produkcyjnym z miejsca A do B. Odbywa się w różnych kierunkach, dlatego nasze przenośniki taśmowe montuje się w linii prostej, po łuku lub spirali bądź wznosząco i opadająco. Taśmy modularne wykonane są z takich materiałów jak polipropylen, poliacetylen czy polietylen, wykorzystuje się je do różnych zadań, głównie w przemyśle spożywczym i kosmetycznym. Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych urządzeń i jednocześnie atrakcyjną cenę. Głównym napędem taśm transportujących są elektrobębny oraz motoreduktory. Taśmy transportujące stosuje się do transportu wewnętrznego produktów sypkich, sztukowanych lub jednostkowo pakowanych.

Wszystkie urządzenia posiadają dokumentację techniczno-rozruchową, deklarację zgodności CE, są odporne na szkodliwe warunki i mogą pracować 24 godziny bez przerwy. Polecamy wysokiej jakości taśmy modularne, bezpieczne i pozwalające na transport ładunków w różnych kierunkach. Wyróżniają się prostą budową, a ich podstawową zaletą jest konstrukcja modułowa. Każdy moduł stanowi wymienny element, który w razie awarii można zastąpić nowym. Taśmy modularne stosowane są w głównej mierze do transportu ładunków lekkich i o średnim ciężarze, doskonale nadają się do przemieszczania artykułów spożywczych, ale także wykorzystuje się je powszechnie w przemyśle kosmetycznym, szklarskim i hutniczym. Napędzane są za pomocą elektrobębnów, rzadziej motoreduktorów lub łańcuchów. Powierzchnia taśmy jest gładka lub dostosowana do struktury transportowane ładunku, czyli pokryta wypustkami, żeberkami, perforowana bądź antypoślizgowa.

 

Taśmy do szlifierek szerokotaśmowych

Oferujemy Państwu bezpieczne i trwałe urządzenia przeznaczone do transportu ładunków z miejsca A do B. Uczestniczą w przepływie poszczególnych ładunków do miejsca docelowego, wraz z możliwością zastosowania dodatkowych procesów. Prezentujemy wysokiej jakości wytrzymałe okleiny na bębny, zajmujemy się dystrybucją napędu oraz części do maszyn przemysłowych. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz trwałości każdego elementu przenośniki mogą pracować przez długie lata a każde urządzenie dostosowane jest do kierunku transportu. Posiadamy bogaty wybór taśm, również tych, które stosowane są w szlifierkach kalibrujących. W naszym asortmencie są taśmy do szlifierek szerokotaśmowych odporne na ścieranie i obciążenia o różnej powierzchni nośnej.  

Zajmujemy się dystrybucją maszyn i elementów przeniesienia napędu dla zakładów produkcyjnych. Posiadamy szeroką gamę specjalistycznych urządzeń, realizujemy również zamówienia specjalne. Nasze projekty cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego współpracujemy z różnymi firmami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży, importujemy tylko wysokiej jakości części od największych producentów.

 

Zaopatrujemy fabryki, zakłady produkcyjne i magazyny w maszyny i elementy napędowe, których budowę zajmują się najwięksi producenci w Europie. Charakteryzują się wyjątkową stabilnością, sprawnością działania i bezpieczeństwem. Tekmat to firma, która również sama rozwija systemy przenośników i oferuje tylko sprawdzone urządzenia.

Dbamy o techniczny dobór urządzeń takich jak przenośniki taśmowe, elektrobębny oraz oferujemy specjalne elementy napędowe takie jak okleiny do bębnów czy przekładni.


Be the first to recommend this story!
launchora_img
More stories by Aleksandra
Vägg Kork

We produce cork wall

00
Korktafeln

Korex International Store-Angebot

00
Taśmy transportujące PCV i modularne

technology transport production

00

Stay connected to your stories

Taśmy do szlifierek

20 Launches

Part of the Something Else collection

Published on November 06, 2022

Recommended By

(0)

  WHAT'S THIS STORY ABOUT?

  Characters left :

  Category

  • Life
   Love
   Poetry
   Happenings
   Mystery
   MyPlotTwist
   Culture
   Art
   Politics
   Letters To Juliet
   Society
   Universe
   Self-Help
   Modern Romance
   Fantasy
   Humor
   Something Else
   Adventure
   Commentary
   Confessions
   Crime
   Dark Fantasy
   Dear Diary
   Dear Mom
   Dreams
   Episodic/Serial
   Fan Fiction
   Flash Fiction
   Ideas
   Musings
   Parenting
   Play
   Screenplay
   Self-biography
   Songwriting
   Spirituality
   Travelogue
   Young Adult
   Science Fiction
   Children's Story
   Sci-Fantasy
   Poetry Wars
   Sponsored
   Horror
  Cancel

  You can edit published STORIES

  Language

  Delete Opinion

  Delete Reply

  Report Content


  Are you sure you want to report this content?  Report Content


  This content has been reported as inappropriate. Our team will look into it ASAP. Thank You!  By signing up you agree to Launchora's Terms & Policies.

  By signing up you agree to Launchora's Terms & Policies.